ban ban ban objednavka

Novinky

Modifikácie detských ihrísk

Spoločnosť SPODSTAV s. r. o. patrí medzi úspešné spoločnosti z oblasti drevovýroby. Rozhodli sme sa rozšíriť svoju prácu o zostavy drevených ihrísk. Naša spoločnosť má vydaný certifikát na základe, ktorého môžeme vykonávať túto činnosť.

 

Vežové zostavy poskytujú deťom mnoho možností pre najrôznejšie typy hier. Vďaka kombinovaným zostavám majú deti zaručený zdravý pohyb na čerstvom vzduchu a mnoho hodín vzrušenia a zábavy.

 

Môžu skúšať svoju obratnosť pri lezení po šikmej plošine, pohyblivom mostíku alebo prechod tunelom. Prázdne iste nezostanú ani hojdačky, ktoré sú tiež súčasťou zostáv. Jeden letmý pohľad z výšky na celé detské ihrisko a potom zrýchlený návrat na zem po obľúbenej šmýkačke. Po náročných aktivitách dobre padne oddych pod strieškou. Priestranné schodisko umožní jednoduchý prístup na zostavu pre tých najmenších. Naopak, pre náročnejšie deti je určená šikmá plošina.

 

Zostavy sú vhodné pre verejné priestranstvá ako sú parky, základné či materské školy, ale i do záhrad alebo okolia reštaurácií. Zaujímavým dizajnom i farebným prevedením pritiahnu pozornosť malých aj väčších detí.