ban ban ban objednavka

O nás

Pohyb, miesto pre rozlet fantázie a hry je to, čo chceme našim ratolestiam dopriať.
 

Rozvíjanie sociálnych zručností, stretávanie sa s ich rovesníkmi a dostatok pohybu sú pre nich dôležité, nielen z hľadiska zábavy, ale aj zdravia. Najobľúbenejšie centrá zábavy a pohybu sú pre deti ihriská s rôznymi preliezkami, hojdačkami a preliezkovými zostavami. Deti majú stále chuť zdolávať prekážky, ktoré im projektanti vložia do ihriskových zostáv. Veže, tunely, plošiny, šmýkačky, plávajúce mosty, schody, či hojdačky skúšajú zdolať až kým sa im to nepodarí.

 

Spoločnosť Spodstav, s.r.o.

bola založená v roku 2008 a od svojho začiatku sa venuje výrobe kvalitných výrobkov z dreva. Hlavným predmetom výroby sú kuchynské linky, nábytok na mieru, euro okná a dvere. V súčasnosti rozširujeme našu výrobu aj o produkty zostáv pre detské ihriská. Tieto zostavy vyrábame zo smrekového dreva, ktoré je pred vstupom do výroby podrobené testu kvality, s ohľadom na bezpečnosť detí, príťažlivý dizajn a farebnosť. Pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti dodržiavame platné bezpečnostné normy a požiadavky podľa európskych noriem STN EN 1176-1:2009; STN EN 1176-2:2009; STN EN 1176-3:2009; STN EN 1176-7:2009.

 

Vežové zostavy poskytujú deťom mnoho možností pre najrôznejšie typy hier.


Vďaka kombinovaným zostavám majú deti zaručený zdravý pohyb na čerstvom vzduchu a mnoho hodín vzrušenia a zábavy.
 

Môžu skúšať svoju obratnosť pri lezení po šikmej plošine, pohyblivom mostíku alebo prechod tunelom. Prázdne iste nezostanú ani hojdačky, ktoré sú tiež súčasťou zostáv. Jeden letmý pohľad z výšky na celé detské ihrisko a potom zrýchlený návrat na zem po obľúbenej šmýkačke. Po náročných aktivitách dobre padne oddych pod strieškou. Priestranné schodisko umožní jednoduchý prístup na zostavu pre tých najmenších. Naopak, pre náročnejšie deti je určená šikmá plošina.

 

Zostavy sú vhodné pre verejné priestranstvá ako sú parky, základné či materské školy, ale i do záhrad alebo okolia reštaurácií.
 

Zaujímavým dizajnom i farebným prevedením pritiahnu pozornosť malých aj väčších detí. V súčasnosti vyrábame zostavu Dominika a jej 9 variácií, ktoré sú nazvané Nika. Zostava je určená pre deti od 3 do 12 rokov.